Niedereschach

Europa | 3100 km

Sponsor wyprawy

Moto-Voyager.com
Data dnia

08

Czerwiec

2017

Pokonany dystans

0 km

Długość odcinka

1055 km

Początek etapu

Rybnik

Zakończenie etapu

Niedereschach

Niedereschach

Dzień 1 1055

Rybnik - Niedereschach km

Dzień 1

Rybnik - Niedereschach

Mapa wyprawy Full screen

Nareszcie nadszedł ten dzień. W tym roku wyjątkowo późno. Nawał pracy przy nowym projekcie spowodował że wcześniej nie udało się nigdzie wyjechać. Ale corocznego eventu Touratecha w Niedereschach nie można było opuścić.

To fantastyczna impreza, nie będę o niej opowiadał tylko od jutra będę pokazywał. Ruszam z domu o 9.00. Trochę późno biorąc pod uwagę że mamy przed sobą prawie 1100 km. Spotykamy się ze Zbyszkiem i Mateuszem już w Czechach.


Pierwsze pięćset km pokonujemy autostradami dość sprawnie mimo ciągnących sie kilometrami robót drogowych. Nie kręcimy filmów. Zdjęciowo dokumentujemy tylko kolejne wizyty na stacjaюch benzynowych.


Tak prawdę sam nie wiem po co. Po pięciuset kilometrach na wysokości Pilzna skręcami w lokalne dróżki w kierunku Regensburga. OK. Jest ładnie tylko czas ucieka a kilometry nieszczególnie.


Trzeba się przeprosić z autostradą bo inaczej dotrzemy jutro. Kierunek Monachium.


Do Niedereschach docieramy ok 21.00 po dwunastu godzinach jazdy. Jestem w wyjatkowo dobrej formie. W ogóle nie zmęczony.

 


Szybko rozbijamy namioty i próbujemy coś zjeść ale niestety wszystko już pozamykane. Na terenie eventu trwają jeszcze ostatnie prace.


Nie ma wyboru, jeszcze tylko plany na jutro i idziemy spać.


Wybaczcie że nie ma zbyt wiele materiału ale od jutro będę nadrabiać stracony czas. Przede mną wspaniałe dwa dni w Niedereschach i długa droga, przez Augsburg, Berlin, Gdynię do Rybnika. Nie bedziemy się nudzić.

RE: Adam kowalski
15:30
Chcesz dowiedzieć się więcej o tej wyprawie? Śmiało pytaj...

galeria

zdjęcia z bieżącego etapu

Wróć do panelu wyprawy
Moto-voyager Defoult Moto-voyager Defoult

Sponsorzy

patroni medialni

Moto-Voyager.com
Moto-Voyager.com