Niedereschach

Europa | 3100 km

Sponsor wyprawy

Moto-Voyager.com
Data dnia

09

Czerwiec

2017

Pokonany dystans

1055 km

Długość odcinka

0 km

Początek etapu

Niedereschach

Zakończenie etapu

Niedereschach

Niedereschach

Dzień 2 0

Niedereschach - Niedereschach km

Dzień 2

Niedereschach - Niedereschach

Mapa wyprawy Full screen

Muszę się przyznać że chyba jednak trochę przesadziłem. Afrykański śpiwór i cienka bielizna do spania w Schwarzwaldzie się nie sprawdzają. Musiałem w nocy się ubierać bo nie szło wytrzymać. Na szczęście gorący poranny prysznic zrobił swoje. Świeżutcy i pachnący siadamy do porannej kawy.


Po kawie kierujemy swoje kroki pod namiot. To jest centralny punkt imprezy. Jeszcze tylko rzut oka na camping o poranku.


I jesteśmy pod namiotem. Małe jedzonko i duża koncentracja. O 13.00 jesteśmy umówieni na spotkanie z dyrekcją Touratecha.


Po raz pierwszy w nowej siedzibie kilkaset metrów od starej. Firma rozwija się w ekspresowym tempie. Kto by pomyślał dwadzieścia lat temu?


Te zmiany zaowocowały nową organizacją eventu. Po raz pierwszy zamknięta jest droga na odcinku między nową kwaterą a fabryką.


Dzięki temu czterdziestu wystawców ma dużo miejsca i może zaprezentować wszystko co ma do pokazania. Idąc wzdłuż ulicy nie możemy oderwać wzroku od rzędami ustawionych KTM-ów, Suzuki, Yamach, BMW i wszystkiego co jeździ po tym świecie na dwóch kółkach.


Jutro będziemy mogli pojeździć na wszystkim na czym nam się spodoba. To jest jedna z największych atrakcji.


Darmowe godzinne jazdy po Schwarzwaldzie. Bez ograniczeń. Można zapisać się na wszystko i tylko przesiadać się. Na nas czekają jednak obowiązki.

W sali konferencyjnej umówieni jesteśmy z dyrekcją. Nie powiem, stres jest. Spotkanie, po przywitaniu się oczywiście, zaczynamy od prezentacji filmowej naszego projektu. Film bardzo się podoba i atmosfera od razu robi się bardzo przyjemna. Po godzinie wychodzimy z wstępnymi ustaleniami i zadaniami na najbliższe dni. Teraz już luzik. Wychodząc z sali konferencyjnej rzucamy okiem z antresoli na sklep poniżej. Wygląda to imponująco.


Teraz możemy spokojnie używać życia motocyklowego. Do juterka.

RE: Adam kowalski
15:30
Chcesz dowiedzieć się więcej o tej wyprawie? Śmiało pytaj...

galeria

zdjęcia z bieżącego etapu

Wróć do panelu wyprawy
Moto-voyager Defoult Moto-voyager Defoult

Sponsorzy

patroni medialni

Moto-Voyager.com
Moto-Voyager.com