Niedereschach

Europa | 3100 km

Sponsor wyprawy

Moto-Voyager.com
Data dnia

10

Czerwiec

2017

Pokonany dystans

1055 km

Długość odcinka

0 km

Początek etapu

Niedereschach

Zakończenie etapu

Niedereschach

Niedereschach

Dzień 3 0

Niedereschach - Niedereschach km

Dzień 3

Niedereschach - Niedereschach

Mapa wyprawy Full screen

Jest sobota. Pozwalamy sobie troszkę dłużej pospać. Co prawda na evencie dzieje sie wiele ciekawych rzeczy ale punkt kuliminacynjy to finał regionalnych eliminacji do GS Trophy 2017.

Impreza zrobiona jest z wielkim rozmachem. Przez dwa dni kilkuset zawodników pokonuje ekstremalnie trudne trasy offroadowe specjalnie przygotowane przez Tomma Wolfa, twórcę Akademii Enduro w Hoechlingen. O 15.00 w sobotę wszyscy muszą się zameldować na mecie.


Dziesiątka z najlepszymi wynikami kwalifikuje się do finału. Tutaj znowu Tomm szykuje im bardzo trudny tor przeszkód na terenie siedziby Touratecha.

Praktycznie nie zdarza się żeby ktoś przejechał go na czysto. Trzeba dodać że zawodnicy po dwóch dniach walki są bardzo zmęczeni. Trup ściele się gęsto ale tego nie będę opisywać. Sami zobaczycie. Zainteresowanie zawodami jest ogromne. Ja zaraz po prezentacji finałowej zawodników biegnę zająć sobie miejsce przy barierce żeby zdobyć jak najlepszy materiał. Na szczęście udaje mi się i myślę że wyjdzie fajny film z tych zawodów. Imprezę kończy ogłoszenie wyników. Trójka szczęściarzy pojedzie na zawody finałowe. My wszyscy świetnie się bawimy ale tylko przy wodzie mineralnej bo jutro rano w drogę.

RE: Adam kowalski
15:30
Chcesz dowiedzieć się więcej o tej wyprawie? Śmiało pytaj...

galeria

zdjęcia z bieżącego etapu

Wróć do panelu wyprawy
Moto-voyager Defoult Moto-voyager Defoult

Sponsorzy

patroni medialni

Moto-Voyager.com
Moto-Voyager.com