Niedereschach

Europa | 3100 km

Sponsor wyprawy

Moto-Voyager.com
Data dnia

11

Czerwiec

2017

Pokonany dystans

1055 km

Długość odcinka

524 km

Początek etapu

Niedereschach

Zakończenie etapu

Hirschberg

Niedereschach

Dzień 4 524

Niedereschach - Hirschberg km

Dzień 4

Niedereschach - Hirschberg

Mapa wyprawy Full screen

Mimo że wczorajszy dzień był ciepły to noc znowu była chłodna. Przeklinam swój afrykański śpiwór. Nauczka na przyszłość. Trzeba mysleć.

Wstaję pierwszy mimo że wyjeżdżam ostatni. Chłopaki wracaja do domu a przede mną jeszcze kilka dni jazdy. Dzisiaj mam tylko jeden cel, zjeść obiad na rynku w Augsburgu i jechać tak daleko ile mi się bedzie chciało. Żegnam chłopaków i idę realizować swój misternie utkany plan. Najpierw kawa i ciasteczko. To co mi wczoraj tak smakowało. Niestety, wielu innych uczestników miało ten sam plan. Jak zobaczyłem te dzikie tłumu przeszedłem do drugiego punktu programu czyli internet. Niestety w kwaterze głównej padły wszystkie łącza. To po wczorajszym wydarzeniu. Pozostaje mi zrealizować trzeci punkt programu. Oddać kieliszki. W końcu to 2Euro za sztukę. Nawet to mi się w pełni nie udaje. Zabieram cztery ale jeden po drodze zbijam. Chyba wystarczy. Zwijam namiot i ruszam w drogę. Ponieważ mi się ni śpieszy jadę bocznymi dróżkami prawie do samego Augsburga.


Wszędzie pusto, miasteczka jakby wymarłe. Drogi też puste. Można poszaleć. Na stacji benzynowej spotykam dziewczęcy gang skuterowy. Przemykają obok mnie z groźnymi minami i znikają w oddali.

 


Dojeżdżam w końcu na rynek w Augsburgu.


Miałem zamiar zjeść szpecle którymi słyną Bawarczycy ale w końu smak mi się zmienił i zjadam pyszną pastę. Teraz najedzony wyskakuję na autostradę. Jest ciężko. Trudy pobytu w Niedereschach dały mi się we znaki. Na dodatek temperatura dochodzi do 30,5 stopnia. Te skoki temperatury po kilkanaście stopni z dnia na dzień są zabójcze. Najpierw krótka drzemka na baku motocykla. Później dłuższa na ławeczce. W końcu znajduję fajny motel w miejscowości Hirschberg i kończę jazdę na dzisiaj. Była naprawdę wyczerpująca. W nagrodę dla odmiany po trzech dniach w namiocie - łóżeczko.

RE: Adam kowalski
15:30
Chcesz dowiedzieć się więcej o tej wyprawie? Śmiało pytaj...

galeria

zdjęcia z bieżącego etapu

Wróć do panelu wyprawy
Moto-voyager Defoult Moto-voyager Defoult

Sponsorzy

patroni medialni

Moto-Voyager.com
Moto-Voyager.com