Niedereschach

Europa | 3100 km

Sponsor wyprawy

Moto-Voyager.com
Data dnia

13

Czerwiec

2017

Pokonany dystans

2203 km

Długość odcinka

243 km

Początek etapu

Rymań

Zakończenie etapu

Gdynia

Niedereschach

Dzień 6 243

Rymań - Gdynia km

Dzień 6

Rymań - Gdynia

Mapa wyprawy Full screen

Relacje z dzisiejszego dnia muszę rozpocząć od wczorajszego wieczoru. Po przekroczeniu polskiej granicy zacząłem przegladać w nawigacji hotele i wypadło mi, że w miejscowości Rymań są jakieś dwa. Będę tam około 20.00 więc akurat. Pierwszy w kolejności jest Pałac, hotel i spa Rymań. Każde z tych słów brzmi okropnie a razem budzą grozę. Ale nic. Postanawiam spróbować.

Zawsze warto. Wchodzę do recepcji i z góry odpowiadając sobie na niezadane pytanie mówię do recepcjonistki że pewnie dla biednego motocyklisty nic się nie znajdzie. Pani skrzętnie mi to potwierdziła. Powiedziała że dla biednego motocyklisty to na inc nie ma. Jedynka kosztuje 190 zł. W takim razie pytam czy ten drugi hotel jest tańszy? Pani mówi że chyba tak ale niewiele. OK. Warto spróbować. Za kilometr mam motel "Polonez". Z zewnątrz wyglada bardzo fajnie, wewnątrz również. Pytam o cenę. 90 zł za noc ze śniadaniem. Hehehe. Dobre. Tylko 100 zł taniej.

Wyspałem się jak suseł.

Zjadłem pyszne śniadanie.

Przemiła ekipa od właściciela do barmana włącznie.

Wyspany i wypoczety ruszam w droge. To tylko 270 km. Szybko je pokonuję, dojeżdżam do Gdyni i tutaj jescze większa niespodzianka. Jutro mam spotkanie z dzieciakami w Zespole Szkół nr 5 w Gdyni Orłowo. Wiem, że mam zapewniony przez Panią Dyrektor nocleg ale, że taki to się nie spodziewałem.

Piękny apartament położony przy molu w Gdyni w Zespole Szkół Plastycznych. Na miejscu pizzeria z której zaraz skorzystam. No i space po plaży i molu. czego wiecej chcieć. Teraz zabieram sie do pracy bo spotkanie z dziećmi to poważna sprawa. Najperw ze szkoły podstawowej a później z gimnazjum. Do tego wyzwania muszę się solidnie przygotować.

RE: Adam kowalski
15:30
Chcesz dowiedzieć się więcej o tej wyprawie? Śmiało pytaj...

galeria

zdjęcia z bieżącego etapu

Wróć do panelu wyprawy
Moto-voyager Defoult Moto-voyager Defoult

Sponsorzy

patroni medialni

Moto-Voyager.com
Moto-Voyager.com